Kryzysy i stres
21417
page-template-default,page,page-id-21417,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-6.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Kryzysy i stres

Kryzysy i stres dotyczą każdego. Towarzyszą CI przez całe życie. To od Ciebie zależy jak na nie zareagujesz. Ja wiem, że warto poznać swojego przeciwnika aby skutecznie z nim wygrywać.
zegar

Dobre rozpoznanie przeciwnika to podstawa, która służy Ci w dalszym życiu. Gdy przeżywasz kryzys, silny stres masz zablokowany dostęp do swoich zasobów niezbędnych do poradzenia sobie z sytuacją jaka Cię spotkała np. z kryzysem wypalenia, kryzysem przełomu połowy życia, utratą sensu życia, czy żalem po stracie. Pracując z kryzysem i ze stresem odbudowujesz te zasoby, zdobywasz nowe umiejętności radzenia sobie w trudnych chwilach, które napotykasz na swojej drodze, powracasz do stanu równowagi i odzyskujesz spokój. Na tym etapie pracy otrzymujesz moje wsparcie na drodze do powrotu do stanu sprzed sytuacji dla Ciebie trudnej oraz wykorzystania swojego potencjału osobistego i zawodowego.

Pamiętaj, że pracując opieramy się na zasadach wzajemnego szacunku, partnerstwa, poufności, aktywności i odpowiedzialności za siebie, za swoje działania lub ich brak.

KROK 1
Skontaktuj się

Skontaktuj się ze mną,

napisz
kontakt@szymeckakatarzyna.pl

lub zadzwoń 509 232 559

KROK 2
Umów się

Umówimy się na pierwsze spotkanie, na którym będziemy mogli się bliżej poznać, porozmawiać o tym czego w tej chwili najbardziej potrzebujesz, zdiagnozować Twój problem, zastanowić się i podjąć decyzję czy będziemy ze sobą współpracować.

KROK 3
Wspólne ustalenia

Podpiszemy kontrakt zawierający wspólne ustalenia, zobowiązania, terminy spotkań, miejsce, moje wynagrodzenie.

KROK 1
Rozpoczniemy proces

Proces, którego się podejmiemy będzie miał na celu znalezienie rozwiązań Twojego problemu, sprawienie abyś odzyskał/odzyskała kontrolę nad swoim życiem i zbudowanie planu działań na teraz i na przyszłość. Zrobimy to w łatwy dla Ciebie sposób, małymi krokami.