Kryzysy i stres
21417
page-template-default,page,page-id-21417,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Kryzysy i stres

Kryzysy i stres dotyczą każdego. Towarzyszą CI przez całe życie. To od Ciebie zależy jak na nie zareagujesz. Ja wiem, że warto poznać swojego przeciwnika aby skutecznie z nim wygrywać.
zegar

Dobre rozpoznanie przeciwnika to podstawa, która służy Ci w dalszym życiu. Gdy przeżywasz kryzys, silny stres masz zablokowany dostęp do swoich zasobów niezbędnych do poradzenia sobie z sytuacją jaka Cię spotkała np. z kryzysem wypalenia, kryzysem przełomu połowy życia, utratą sensu życia, czy żalem po stracie. Pracując z kryzysem i ze stresem odbudowujesz te zasoby, zdobywasz nowe umiejętności radzenia sobie w trudnych chwilach, które napotykasz na swojej drodze, powracasz do stanu równowagi i odzyskujesz spokój. Na tym etapie pracy otrzymujesz moje wsparcie na drodze do powrotu do stanu sprzed sytuacji dla Ciebie trudnej oraz wykorzystania swojego potencjału osobistego i zawodowego.

Możesz podjąć wspólne działania ze mną korzystając ze spotkań indywidualnych (link do oferta spotkania indywidulane) Możesz skorzystać także z warsztatów np. „Zmieniaj swój świat”