Leadership / Przywództwo
21432
page-template-default,page,page-id-21432,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Leadership / Przywództwo

Bycie liderem to ogromna odpowiedzialność ale i wielka satysfakcja. To wspaniała możliwość dająca Ci szansę rozwoju siebie i innych. To skuteczna droga do osiągnięcia sukcesu. Będąc managerem chcesz jak najlepiej, ale nie zawsze efekt jest taki jakiego się spodziewasz.

WL_03112019_0152_with logo_color

Moja wiedza z tego obszaru, poparta jest doświadczeniem moim osobistym jako osoby zarządzającej zespołem ale przede wszystkim doświadczeniem i wiedzą moich mentorów. Jednym z nich jest za pewne znany Ci John C. Maxwell. Bycie liderem pomoże Ci rozwiązać kryzysowe, stresowe sytuacje będące częścią Twojego życia zawodowego i prywatnego. Pomoże Ci osiągać cele i zdobywać większe sukcesy. Pracując ze mną wdrożysz nowy plan działań, zrozumiesz czemu nie sięgasz po więcej, usprawnisz proces komunikacji, ograniczysz stres związany z pracą managera i skutecznie zaczniesz rozwiązywać codzienne problemy. Przekonasz się, że bycie liderem to nie funkcja sama w sobie a sposób na życie, który generuje satysfakcję, sukces i ciągły wzrost.

Możesz podjąć wspólne działania ze mną korzystając ze spotkań indywidualnych (więcej informacji znajdziesz tutaj) Możesz skorzystać także z warsztatów np. „Leadershift – Transformacja Lidera” lub „Niezbędne Zasoby Wzmacniające Lidera„.