Katarzyna Szymecka | Pies i bariery komunikacyjne
21432
page-template-default,page,page-id-21432,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Pies i bariery komunikacyjne

Pies w życiu zapalonych miłośników, takich jak ja, to ogromna radość ale także i stres, problemy komunikacyjne. Chcesz jak najlepiej, chcesz to zmienić ale niestety nie zawsze Ci to wychodzi.
dog-1535905_960_720

Moja wiedza z tego obszaru, a musisz wiedzieć, że jestem także trenerem psów, pomoże Ci w kryzysowych, stresowych sytuacjach związanych z posiadaniem psa. Pomogę Ci w przypadku braku komunikacji, utraty ukochanego przyjaciela czy pojawienia się psa w Twoim domu przywrócić stan równowagi. Dzięki spotkaniom łatwiej będzie Ci zrozumieć zachowanie Twojego psa, usprawnić proces komunikacji, ograniczyć stres z tym związany i rozwiązać codzienne problemy. Może też się okazać, że potrzebujesz wprowadzić nawyk konsekwencji, który łatwo przy moim wsparciu możesz zaadoptować do swojego życia i wykorzystywać go także w innych obszarach.

Na moim blogu znajdziesz kilka artykułów o psach.
Jak wychować psa
Pies ze schroniska 
Szczenię w domu

Pamiętaj, że pracując opieramy się na zasadach wzajemnego szacunku, partnerstwa, poufności, aktywności i odpowiedzialności za siebie, za swoje działania lub ich brak.

KROK 1
Skontaktuj się

Skontaktuj się ze mną,

napisz
kontakt@szymeckakatarzyna.pl

lub zadzwoń 509 232 559

KROK 2
Umów się

Spotkamy się na konsultację, na której bliżej poznam Ciebie i Twojego psa. Określimy cele do pracy i zastanowimy się jakie zajęcia będą najlepsze.

KROK 3
Pierwszy spacer

Pójdziemy na pierwszy wspólny spacer. Potwierdzimy cele do pracy i ustalimy plan spotkań oraz pozostałe szczegóły naszej współpracy.

KROK 1
Rozpoczniemy szkolenie

Proces, którego się podejmiemy pozwoli Ci znaleźć rozwiązania dla Twojej obecnej sytuacji, wzmocnić relacje i zbudować filary codziennego bycia razem. Zrobimy to dzięki konsekwencji i dobrej zabawie.