Warsztaty i rozwój osobisty
21430
page-template-default,page,page-id-21430,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-6.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Warsztaty i rozwój osobisty

Warsztaty dają Ci inspirację i możliwość bycia na drodze rozwoju osobistego, poznania siebie ale także poznania doświadczeń innych. Mówią, że w grupie jest raźniej. Co Ty o tym sądzisz?
p

Dzięki wymianie informacji wiesz, że nie jesteś sam/sama. Wiesz, że są osoby takie jak Ty, które poszukują, rozwijają się, inspirują się od innych. Wiesz, że są to osoby takie jak Ty, które inwestują w siebie, kreują swoją przyszłość i są zainteresowani kształtem swojego życia, swoimi relacjami i ich jakością. Gratuluję Ci bycia w tym gronie! Warsztaty, na które Cię zapraszam, związane są z tematyką kryzysu, stresu, budowania i wzmacniania relacji, inteligencji emocjonalnej, wzmacniania i kreowania siebie.

Po aktualną ofertę, jeżeli jeszcze Ci jej nie wysyłam, sięgnij do zakładki aktualności.

Pamiętaj, że pracując opieramy się na zasadach wzajemnego szacunku, partnerstwa, poufności, aktywności i odpowiedzialności za siebie, za swoje działania lub ich brak.

KROK 1
Bądź na bieżąco

Zaglądaj do zakładek aktualności i zostaw mi swój adres mailowy, abym mogła wysyłać Ci najnowsze informacje.

KROK 2
Zastanów się

Przeczytaj informacje o danym spotkaniu. Zastanów się czy jest dla Ciebie. Ja jestem przekonana, że tak, bo przecież nie jesteś tu bez powodu.

KROK 3
Przygotuj się

Zarejestruj się na spotkanie i przyjdź, zawsze z kartką i długopisem oraz dobrą energią. Robisz to przecież dla siebie.

KROK 1
Przyjdź na warsztaty

Proces, którego się podejmiemy podczas warsztatu będzie miał na celu zapoznanie Cię z  danym tematem, przybliżenie Ci jego elementów. Będzie owocował w ćwiczenia, które pozwolą Ci zgłębić temat a przede wszystkim pozwolą Ci odnaleźć się w danym obszarze. Zrobimy to dzięki zaangażowaniu i wspólnej pracy.