Warsztaty i rozwój osobisty
21430
page-template-default,page,page-id-21430,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Warsztaty i rozwój osobisty

Warsztaty dają Ci inspirację i możliwość bycia na drodze rozwoju osobistego, poznania siebie ale także poznania doświadczeń innych. Mówią, że w grupie jest raźniej. Co Ty o tym sądzisz?
p

Dzięki wymianie informacji wiesz, że nie jesteś sam/sama. Wiesz, że są osoby takie jak Ty, które poszukują, rozwijają się, inspirują się od innych. Wiesz, że są to osoby takie jak Ty, które inwestują w siebie, kreują swoją przyszłość i są zainteresowani kształtem swojego życia, swoimi relacjami i ich jakością. Gratuluję Ci bycia w tym gronie! Warsztaty, na które Cię zapraszam, związane są z tematyką kryzysu, stresu, budowania i wzmacniania relacji, inteligencji emocjonalnej, wzmacniania i kreowania siebie.

Po aktualną ofertę, jeżeli jeszcze Ci jej nie wysyłam, sięgnij poniżej do informacji o warsztatach i do zakładki aktualności :

– „Leadershift – Transformacja Lidera

– „Niezbędne Zasoby Wzmacniające Lidera

– „Rozwijaj Swoje Marzenie

– „Zmieniaj Swój Świat