Opinie o pracy ze mną
22565
page-template-default,page,page-id-22565,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-8.9,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Opinie o pracy ze mną

Pani Katarzyna jest profesjonalnym trenerem zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Niezwykle empatyczna, potrafiąca szybko zdiagnozować problem. Skuteczna w pracy z przekonaniami. Gorąco polecam.

Beata Krysińska

Serdecznie polecam sesje coachingowe z Kasią. To osoba wzbudzająca zaufanie od pierwszego spotkania, świetnie przygotowana i co najważniejsze dla mnie naprawdę zaangażowana i chcąca pomóc osobom poszukującym swojej ścieżki osobistej i zawodowej. Sesje otwierają oczy na wiele spraw, które czasem trudno przeanalizować samodzielnie. Praca z Kasią zdecydowanie motywuje do działania.

Tomasz Gródkowski

Pani Katarzyna swoją radością, empatią, wyrozumiałością oraz profesjonalnym przygotowaniem sprawia, że można przezwyciężać kryzysy, pracować nad swoim rozwojem i w zgodzie z własnymi wartościami. Serdecznie polecam współpracę z Panią Katarzyną.

Agnieszka Derlikiewicz

Warsztaty prowadzone przez Kasię były źródłem inspiracji do działań podejmowanych na polu osobistym. Cenne zajęcia i bardzo efektywne. Kasia jest osobą serdeczną i budzącą zaufanie. Polecam Kasię jako profesjonalnego coacha.

Małgorzata Sobstyl

Inaczej patrzę na świat, na swoje życie i na samego siebie. Widzę mnóstwo możliwości, wyzwań. Moje cele są jasne. Wiem jak wygląda ścieżka mojego życia. Coaching przyniósł mi pożądany efekt dlatego polecam Katarzynę jako dobrego, profesjonalnego trenera życia

Darek

Na pierwsze spotkanie poszłam z dużą niepewnością tego co mnie czeka. Nie było łatwo ale to czego się dowiedziałam pozytywnie mnie zaskoczyło. Coaching pozwolił mi zrozumieć własne potrzeby i możliwości ich realizacji. Teraz mam większą świadomość siebie, swoich mocnych i słabych stron. Jestem bardziej pewna siebie, potrafię ułożyć plan działania skutecznie go realizować. To wszystko nie udałoby się, gdyby nie Kasia. Kasia jest profesjonalistką w każdym calu. Zawsze świetnie przygotowana do sesji, uważna, wymagająca i wrażliwa. Potrafi zachęcić do pracy i odkrywania siebie, a jej poczucie humoru pozwala rozładować stres.

Monika

Katarzyna Szymecka jest osobą bardzo kompetentną, idealnie nadającą się do roli coacha. Na spotkaniach wprowadza atmosferę życzliwości, ciepła i wzajemnego zaufania. Kontakt z nią to prawdziwa przyjemność. Swoim nastawieniem i empatią powoduje, że człowiek nie ma problemu z rozmawianiem na nawet najtrudniejsze tematy. Jest coachem kryzysowym i potrafi poprowadzić do skutecznych rozwiązań i rozwikłania trapiących nas często niełatwych problemów. Pomaga odkrywać to czego świadomi wcześniej nie byliśmy, a sesje z nią są zawsze inspirujące i wzmacniające. Jej pomoc coachingowa jest bezcenna. Polecam!

Grażyna Kuczek

Podczas sesji coachingowej Katarzyna zmotywowała mnie do bardziej proaktywnego szukania pracy i pomogła ustalić sensowny i szczegółowy plan działań w tym kierunku. Zacząłem bardziej wierzyć w swoje możliwości i zdolności. Dostałem potężnego kopa energetycznego! Dziękuję jeszcze raz!!!

Adam