Warsztaty i szkolenia
22500
page-template-default,page,page-id-22500,page-parent,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia dają Ci inspirację i możliwość bycia na drodze rozwoju osobistego, poznania siebie ale także poznania doświadczeń innych. Mówią, że w grupie jest raźniej. Co Ty o tym sądzisz?

Dzięki wymianie informacji wiesz, że nie jesteś sam/sama. Wiesz, że są osoby takie jak Ty, które poszukują, rozwijają się, inspirują się od innych. Wiesz, że są to osoby takie jak Ty, które inwestują w siebie, kreują swoją przyszłość i są zainteresowane kształtem swojego życia, swoimi relacjami i ich jakością. Gratuluję Ci bycia w tym gronie! Warsztaty, na które Cię zapraszam, związane są z tematyką wzmacniania i kreowania siebie, budowania i wzmacniania własnej wartości, relacji, skutecznego radzenia sobie z kryzysem, budowania umiejętności przywódczych i wizerunku lidera opartego na wiarygodności.

Po aktualną ofertę, możesz sięgnąć poniżej i zajrzeć do zakładki aktualności

Pamiętaj, że pracując opieramy się na zasadach wzajemnego szacunku, partnerstwa, poufności, aktywności i odpowiedzialności za siebie, za swoje działania lub ich brak.

KROK 1 Bądź na bieżąco

Wejdź poniżej lub zajrzyj do zakładki aktualności Wejdź w opis warsztatu, który Cię interesuje.

KROK 2 Zastanów się

Przeczytaj informacje o danym spotkaniu. Zastanów się czy jest dla Ciebie. Czy jest odpowiedzią na Twoje potrzeby? Ja jestem przekonana, że tak, bo przecież nie jesteś tu bez powodu.

KROK 3 Przygotuj się

Zarejestruj się na spotkanie i przyjdź, zawsze z kartką i długopisem oraz dobrą energią. Robisz to przecież dla siebie.
Jeżeli masz pytania zadzwoń lub napisz do mnie kontakt@szymeckakatarzyna.pl / +48 509232559

KROK 4 Przyjdź na warsztaty.

Wykorzystaj czas na 100%. Bądź otwarty/otwarta na doświadczenia i możliwości. Proces, którego się podejmiemy podczas warsztatu będzie miał na celu zapoznanie Cię z  danym tematem, przybliżenie Ci jego elementów. Będzie owocował w ćwiczenia, które pozwolą Ci zgłębić temat a przede wszystkim pozwolą Ci odnaleźć się w danym obszarze. Zrobimy to dzięki zaangażowaniu i wspólnej pracy.

p