Poznaj mnie lepiej
21410
page-template-default,page,page-id-21410,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Poznaj mnie lepiej

Jestem absolwentką Szkoły Coachów Prosperity, Akademii Coachingu Kryzysowego oraz członkiem i certyfikowanym coachem, trenerem i mówcą John C. Maxwell Team. Mam za sobą szesnastoletnie doświadczenie korporacyjne w tym także w zarządzaniu zespołami w zakresie motywacji i sprzedaży. Dzięki obecnej pracy skutecznie wspieram ludzi w dokonywaniu zmian by wierząc w siebie mogli żyć w sposób jakiego oczekują, czuć radość, satysfakcję z życia i stabilizację.

Pomagam osobom, które przeżywają kryzysy w życiu prywatnym i zawodowym i związany z nimi silny stres w skutecznym radzeniu sobie z nimi, także w przyszłości.

Pracuję również z osobami zarządzającymi, które chcą odnosić sukcesy oraz budować zespoły składające się z osób zadowolonych i zaangażowanych w pracę.

Jeżeli chcesz bliżej mnie poznać, dowiedzieć się kim jestem przeczytaj esej „Wartości a nasze życie”, w którym z własnej perspektywy opisuję swoją drogę i zmianę.

lider przywództwo warsztat
Warsztat-10.09.2017_4

Do wyboru takiej specjalizacji skłoniła mnie moja droga życiowa i zawodowa. Sama byłam w trudnych sytuacjach, z których wyszłam ponieważ działałam. Działałam jednak często intuicyjnie, dlatego Tobie chcę dać konkretne rozwiązania abyś nie błądził/błądziła w poszukiwaniach. Wiem czym jest konieczność zmiany w życiu i jak czasami trudno jest zachować spokój. Wiem też, że czasem zmiany są niespodziewane i wtedy trudno jest odnaleźć się w rzeczywistości. Jestem osobą, która poprzez własne doświadczenia rozumie Cię lepiej niż myślisz. Jeżeli więc potrzebujesz wsparcia to skontaktuj się ze mną.

Na bieżąco uczestniczę w szkoleniach podnoszących moje umiejętności odbywających się m.in.: w Instytucie Prosperity, w Akademii Coachingu Kryzysowego, organizowanych przez John C. Maxwell. Brałam także udział w szkoleniu „Exploring Coaching with Neuroscience” zatwierdzonym przez International Coach Federation (ICF), w spotkaniach organizowanych przez lub przy udziale Izby Coachingu. Jestem także trenerem sprzedaży. Certyfikację zrobiłam w Akademii Trenerów Sprzedaży, Development Partners.

Regularnie też można mnie spotkać na konferencjach dotykających tematyki rozwoju osobistego. Najbardziej zapadła mi w pamięć konferencja „O współczesnych wzorcach męskości”, na której miałam przyjemność spotkać się i porozmawiać z wybitnym profesorem psychologii Philipem Zimbardo, nazywanym „twarzą i głosem psychologii”.

20171013_102539

Miałam też zaszczyt uczestniczyć w akcji charytatywnej Domeyko Dzieciom i przyczynić się do zbiórki pieniędzy dla dzieci chorych na raka, którymi opiekuje się Fundacja Spełnionych Marzeń. O tym też napisałam na blogu.

Dodatkowo chcę Ci także powiedzieć, że jestem miłośnikiem psów i ich trenerem. Przyświeca mi cel poprawy komunikacji i jakości życia na linii właściciel-pies. Więc jak już się domyślasz tu też chętnie mogę Ci pomóc.

Wspieram akcję dlaschroniska.pl i aktywnie uczestniczę w życiu schroniska na Paluchu.

Jeżeli chcesz bliżej mnie poznać, dowiedzieć się kim jestem przeczytaj esej „Wartości a nasze życie”, w którym z własnej perspektywy opisuję swoją drogę i zmianę.

Wartości a nasze życie