ZBUDUJ ŚWIAT SWOICH WARTOŚCI
22509
page-template-default,page,page-id-22509,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

ZBUDUJ ŚWIAT SWOICH WARTOŚCI

John C. Maxwell mówi: „Jeśli chcemy zmienić nasz świat, nie możemy po prostu wspinać się po drabinie sukcesu… Musimy wspiąć się po drabinie dobrych wartości. Wszystkie wielkie rzeczy rozpoczynają się od małych początków, a ruch na rzecz zmiany świata może rozpocząć się od jednej osoby… może rozpocząć się od Ciebie!”

W pierwszej zaś kolejności, od Twojej odpowiedzi na dwa pytania:
– Czy uważasz, że Twoje otoczenie zmieni się na korzyść, jeśli Ty się zmienisz?
– Czy uważasz, że inni ludzie pragną wzbogacać swoje życie?

Zapraszam Cię serdecznie na warsztat interaktywny zatytułowany:

„ZBUDUJ ŚWIAT SWOICH WARTOŚCI”

Wszystko, co dobre w kontaktach międzyludzkich, zaczyna się od wspólnej płaszczyzny. To ona sprzyja połączeniu, to dzięki niej powstają relacje, a wokół wspólnych wartości buduje się zaufanie i zaczyna się postęp.

Warsztat, do którego Cię zapraszam to miejsce, w którym każdy pomaga każdemu się doskonalić. Chciałabym abyś TY stał/stała się częścią takiej grupy!

Spędzając ze sobą czas na  6 półtoragodzinnych spotkaniach w małej grupie ( do max. 8 osób ) zajmiemy się tym co ważne w życiu dla każdego z nas. Porozmawiamy o 6 ważnych elementach, które powodują, że nasze życie zyskuje radość, my odczuwamy satysfakcję, spełnienie, zauważamy jak poprawiają się nasze relacje, odnajdujemy własną drogę, wzrastamy. Są to:

Spotkanie 1  – NADZIEJA

Spotkanie 2  – SŁUCHANIE

Spotkanie 3  – DOCENIANIE KAŻDEGO

Spotkanie 4  – SPÓJNOŚĆ

Spotkanie 5 – PRZEBACZENIE

Spotkanie 6 – POMNAŻANIE

Warsztaty są dla Ciebie, jeżeli chcesz wzrastać i wartości jakie przyświecają nam podczas spotkań są Ci bliskie:

– inspirujemy się nawzajem,

– wymieniamy doświadczeniami,

– wzbogacamy się o wiedzę

– wnosimy wartości w życie innych uczestników poprzez zaangażowanie w spotkania,

– uczymy się od innych,

– jesteśmy otwarci na siebie i innych.

Warsztaty nie są dla Ciebie jeżeli jesteś osobą, która:

–  nie chce dzielić się swoim doświadczeniem,

– jest zamknięta na nowe doświadczenia i taką chce pozostać,

– nie chce dawać, tylko korzystać,

– jest zamknięta na inwestycję w siebie.

Spotykamy się on-line co tydzień.

Zapytaj mnie o szczegóły, porozmawiajmy, napisz do mnie kontakt@szymeckakatarzyna.pl lub zadzwoń 509232559 i zapisz się na listę uczestników.

Następne terminy spotkań wkrótce.

Poznaj opinię o warsztatach

Elżbieta Grzelak

Choćbyś nie wiem ile szkoleń odbył – zawsze w każdym znajdziesz coś nowego albo zapomnianego albo coś co zawsze umykało twojej uwadze. Czasem odkrywasz dla Siebie jakąś ważną, i jak się okazuje, bardzo prostą prawdę.

Tak też było dla mnie tym razem. Warsztaty z Kasią „Zmieniaj swój świat”, a także rozmowy ze wspaniałymi dziewczynami, które brały w nim udział, przywiodły mnie do takiej mojej własnej małej (a może wielkiej) prawdy.

Prawdy o poczuciu własnej wartości.

Poczucie własnej wartości, o które jest nam czasem trudno – no bo cóż ja takiego nadzwyczajnego robię – zmieściło się w prostym słowie „MOGĘ”.

MOGĘ z przekonaniem robić to wszystko o czym mówiłyśmy na warsztatach.

Naprawdę MOGĘ. Uwierzyłam, że MOGĘ.

A po warsztatach wiem jeszcze jedno : MOGĘ i CHCĘ.

Dziękuję Kasiu za świetną atmosferę. A dziewczynom dziękuję za otwartość i chęć podzielenia się swoimi przemyśleniami. Było super i inspirująco.

Renata Krajewska

Ja też dziękuję za nasze rozmowy.😊❤To był wspaniały czas odkrywania i rozwoju. Dzięki tym warsztatom „otworzyły mi się oczy” ile dobrych rzeczy może się zadziać w moim życiu dzięki odczytywaniu lekcji jakie otrzymuję. Jak ważne jest zatrzymanie, posłuchanie i rozmowa z innymi, abym mogła coś zrozumieć i zmienić. Poczułam jak ważne jest słuchanie swojego serca i bycie w zgodzie ze sobą. Zapragnęłam dzielić się tym co mam dobrego w sobie. Dziękuję i z niecierpliwością czekam co przyniosą nasze następne spotkania. Dziękuję Wam dziewczyny za cudowną atmosferę, a szczególnie Kasi za zorganizowanie i podzielenie się tymi wartościami z nami

Mi bardzo pomogły, polecam każdemu 😊

Ola Wójtowicz

Kasiu, bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w warsztacie. Dziękuję za stworzenie bezpiecznej strefy szacunku, zrozumienia i otwartości. To było dla mnie nowe, bardzo cenne i wzbogacające doświadczenie. Warsztat był okazją wsłuchania się w swoje emocje i potrzeby, spotkania z samą sobą, ale też z innymi fantastycznymi uczestniczkami. Dziękuję Dziewczyny, że zdecydowałyście się podzielić swoimi historiami, to było naprawdę inspirujące! Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy!

Beata Orłowicz

Jest bezpiecznie. Dlatego można otwarcie mówić o swoich obawach i blokadach. We mnie, te warsztaty zmieniły postrzeganie samej siebie, uspokoiły, pokazały jak bardzo mogę ufać sobie i swoim wyborom. Dziękuję.

Dla mnie to był czas wewnętrznych przemian. Dodam, że na pierwszym spotkaniu mówiłyśmy o nadziei. U mnie pojawiły się łzy. Płakałam również, gdy po zakończonym grupowym spotkaniu Katarzyna Szymecka podarowała mi swój prywatny czas i rozmawiała ze mną jeszcze ponad godzinę. Znacie to uczucie, gdy widzicie, rozmawiacie z kimś pierwszy raz w życiu a macie odczucie jakbyście znali się od lat i to bardzo dobrze? Poczułam się tak właśnie z Kasią, Elą, Olą i Renatą. Jestem Wam wdzięczna za zrozumienie, słowa wsparcia, pomysły i podpowiedzi, które dostawałam od Was podczas każdego spotkania. Dziękuję

Beata Krysińska

Warsztaty super 🙂, oprócz pracy nad sobą, poznajemy się nawzajem i nawiązujemy nowe relacje.

Grażyna Lewicka

Bardzo polecam 😀

Monika Wojenka

Warsztaty super. Wiele człowiek dowiaduje się o sobie podczas tych spotkań. Warto skorzystać

Patrycja Wilk

Katarzyna Szymecka dziękuję za świetnie przekazaną wiedzę. To bardzo ważny warsztat.