Spotkania indywidualne
22488
page-template-default,page,page-id-22488,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Spotkania indywidualne

Spotkania indywidualne ważne są dla Ciebie jeżeli chcesz budować własne życie w oparciu o swoją autentyczność i gdy czujesz, że obecnie Twoje życie nie spełnia Twoich oczekiwań.

Spotkania coachingowe dadzą Ci możliwość odkrycia własnej, niepowtarzalnej drogi życiowej. To proces, w którym zrozumiesz kim jesteś, co czujesz, co myślisz, co robisz, jak budujesz swoje relacje, CO JEST DLA Ciebie ważne, dokąd zmierzasz, odkryjesz harmonię między BYĆ, DZIAŁAĆ i MIEĆ. W procesie coachingu będziesz mógł/mogła postawić sobie i zrealizować własne cele, które wpłyną pozytywnie na jakość Twojego życia. Przy moim wsparciu zbudujesz i wzmocnisz wiarę w siebie i swoje umiejętności. Podczas spotkań w zależności od Twoich potrzeb i obecnej sytuacji możemy także popracować nad umiejętnościami przywódczymi oraz przeżywanym przez Ciebie kryzysem emocjonalnym i stresem.

Przywództwo to ogromna odpowiedzialność ale i wielka satysfakcja. To wspaniała możliwość dająca Ci szansę rozwoju siebie i innych. To skuteczna droga do osiągnięcia sukcesu. Czasem chcesz jak najlepiej, ale nie zawsze efekt jest taki jakiego się spodziewasz, dlatego warto wzmacniać swoje umiejętności w tym obszarze i wzrastać w roli lidera. Bycie dobrym liderem pomoże Ci rozwiązać sytuacje kryzysowe, konfliktowe, osiągać cele i osiągać większe sukcesy. Pracując ze mną wdrożysz nowy plan działań, zrozumiesz czemu nie sięgasz po więcej, usprawnisz proces komunikacji i skutecznie zaczniesz rozwiązywać codzienne problemy. Przekonasz się, że bycie liderem to nie funkcja sama w sobie a sposób na życie, który generuje satysfakcję, sukces i ciągły wzrost.

Przeżywając kryzysy i stres nie masz jasnego przełożenia na to czego chcesz, wiesz za to czego nie chcesz. Jest to normalne i naturalne, dlatego pracując w tym aspekcie przejdziemy przez 2 etapy: w 1 z nich z samą sytuacją kryzysową, w 2, odpowiemy na pytanie – jak chcesz aby wyglądało Twoje życie? Gdy przeżywasz kryzys, silny stres masz zablokowany dostęp do swoich zasobów niezbędnych do poradzenia sobie z sytuacją jaka Cię spotkała, dlatego pracując skupiamy się na odbudowaniu Twoich zasobów, zdobyciu przez Ciebie nowych umiejętności radzenia sobie w trudnych chwilach, które napotykasz na swojej drodze. Dzięki temu powracasz do stanu równowagi, odzyskujesz spokój i świadomie planujesz swoją przyszłość.

Więcej o coachingu możesz przeczytać w moim artykule. Zapraszam Cię też na bloga, na którym znajdziesz dużo więcej treści, także dotyczących kryzysu i przywództwa.

Pamiętaj, że pracując opieramy się na zasadach wzajemnego szacunku, partnerstwa, poufności, aktywności i odpowiedzialności za siebie, za swoje działania lub ich brak.

KROK 1 Skontaktuj się

Skontaktuj się ze mną, napisz lub zadzwoń kontakt@szymeckakatarzyna.pl / +48 509232559

KROK 2 Umów się

Umówimy się na pierwsze spotkanie, na którym będziemy mogli się bliżej poznać, porozmawiać o tym czego oczekujesz od naszych spotkań, zastanowić się i podjąć decyzję czy będziemy ze sobą współpracować.

KROK 3 Wspólne ustalenia

Podpiszemy kontrakt zawierający wspólne ustalenia, zobowiązania, terminy spotkań, miejsce, moje wynagrodzenie.

KROK 4 Rozpoczniemy proces

Proces, którego się podejmiemy będzie miał na celu odkrycie tego co jest ważne dla Ciebie, w oparciu o to postawienie celów do realizacji, zbudowanie strategii działań prowadzącej Cię do osiągnięcia sukcesów, które sobie wyznaczysz. Zrobimy to dzięki zaangażowaniu i cykliczności spotkań.