Coaching i zmiana
21427
page-template-default,page,page-id-21427,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-8.9,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Coaching i zmiana

Coaching i zmiana ważne są dla Ciebie jeżeli chcesz budować własne życie w oparciu o swoją autentyczność i gdy czujesz, że obecnie Twoje życie nie spełnia Twoich oczekiwań.
connect-20333_1920 tekst o coachingu

Coaching stwarza dla Ciebie możliwości odkrycia własnej, niepowtarzalnej drogi życiowej. To proces, w którym odkrywasz to kim jesteś, co czujesz, co myślisz, co robisz, jak budujesz swoje relacje, jakie masz wartości, dokąd zmierzasz, inaczej ujmując równowagę między BYĆ, DZIAŁAĆ i MIEĆ. W procesie coachingu będziesz mógł/mogła postawić sobie i zrealizować własne cele, które wpłyną pozytywnie na jakość Twojego życia. Przy moim wsparciu zbudujesz i wzmocnisz wiarę w siebie i w swoje umiejętności.

Pamiętaj, że pracując opieramy się na zasadach wzajemnego szacunku, partnerstwa, poufności, aktywności i odpowiedzialności za siebie, za swoje działania lub ich brak.

KROK 1
Skontaktuj się

Skontaktuj się ze mną,

napisz
kontakt@szymeckakatarzyna.pl

lub zadzwoń 509 232 559

KROK 2
Umów się

Umówimy się na pierwsze spotkanie, na którym będziemy mogli się bliżej poznać, porozmawiać o tym czego oczekujesz od naszych spotkań, zastanowić się i podjąć decyzję czy będziemy ze sobą współpracować.

KROK 3
Wspólne ustalenia

Podpiszemy kontrakt zawierający wspólne ustalenia, zobowiązania, terminy spotkań, miejsce, moje wynagrodzenie.

KROK 1
Rozpoczniemy proces

Proces, którego się podejmiemy będzie miał na celu odkrycie tego co jest ważne dla Ciebie, w oparciu o to postawienie celów do realizacji, zbudowanie strategii działań prowadzącej Cię do osiągnięcia sukcesów, które sobie wyznaczysz. Zrobimy to dzięki zaangażowaniu i intensywności spotkań.