Warsztat Leadershift – Transformacja Lidera
22369
post-template-default,single,single-post,postid-22369,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Warsztat Leadershift – Transformacja Lidera

Warsztat Leadershift – Transformacja Lidera

Jesteśmy już po 6 spotkaniu i jednocześnie po całym cyklu spotkań w ramach warsztatów „Leadershift – Transformacja lidera”. Tym razem rozmawialiśmy o liderach transformacyjnych i o tym jak dojść do tego etapu. Bycie liderem wyszkolonym to oczywiście nic złego ale można przecież sięgnąć jeszcze wyżej. Arystoteles powiedział: „Tam gdzie krzyżują się nasze talenty i potrzeby świata, tam leży nasze powołanie”.

Dziękuję Monice, Agnieszce, Beacie, Asi, Patrycji, Tomkowi, za zaangażowanie, otwartość, doświadczenia i wiedzę. Ci liderzy wiedzą kim jest lider transformacyjny i jak pomóc innym wejść na ten poziom  https://www.facebook.com/patrycja.wilk.963/posts/4455458407814500

I jak dobrzy liderzy wiedzą, że rozwój jest nieustanny. Dlatego na tym nie poprzestajemy. Rozpoczynamy kolejny cykl warsztatów „Zmień swój świat” podczas, którego porozmawiamy o 6 ważnych życiowych wartościach: nadziei, słuchaniu, docenianiu każdego, spójności, przebaczeniu i pomnażaniu.

Jest to warsztat organizowany w ramach ogólnoświatowej akcji John Maxwell Team i Ciebie też już wkrótce zaproszę do odbycia tej wspaniałej podróży.

Oczywiście dam Ci także możliwość wzrastania jako lider i przekażę Ci zaproszenie na warsztat „Leadershift – Transformacja lidera”.