Warsztat – Zbuduj swoją markę i wzmocnij pewność siebie!
21481
post-template-default,single,single-post,postid-21481,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Warsztat – Zbuduj swoją markę i wzmocnij pewność siebie!

Warsztat – Zbuduj swoją markę i wzmocnij pewność siebie!

Warsztat

Chcesz wiedzieć w jaki sposób kobiety z pierwszych stron gazet, podziwiane, doceniane i naśladowane przez wielu ludzi wykorzystują konsekwentne działania marketingowe aby efektywnie budować siebie, swoją karierę i wzbudzać zainteresowanie swoją osobą? Chcesz wiedzieć jak zbudować swoją markę, poczucie wartości i być prawdziwie asertywną?

Jeżeli tak, zapraszamy Cię do udziału w jednodniowym warsztacie, podczas którego dowiesz się jak to osiągnąć.

Co zyskasz biorąc udział w warsztacie:

  1. Sprawdzisz jak to jest z prawdziwą asertywnością a nie tą powszechnie uznawaną za umiejętność mówienia nie.
  2. Będziesz wiedzieć jak budować i rozwijać inteligencję emocjonalną oraz pewność siebie.
  3. Dowiesz się jak zmienić swoje negatywne, blokujące Cię przekonania.
  4. Dowiesz się o co chodzi z marką osobistą i dlaczego jest Ci niezbędna.
  5. Będziesz wiedzieć jak skutecznie zbudować swoją markę i co się na nią składa.
  6. Dowiesz się jak poprzez storytelling opowiadać inspirującą historię swojego życia.

Agenda spotkania:

10.00 – 10.45: rejestracja, przywitanie, rozmowy i pierwszy eksperyment

10.45 – 13.00: blok poświęcony asertywności, inteligencji emocjonalnej i pracy z przekonaniami –

wystąpienie Katarzyna Szymecka

13.00 – 13.50: lunch

13.50 – 15.30: blok poświęcony budowaniu własnej marki i stroytellingu – wystąpienie Daria Bazydło-Egier

15.30 – 16.45: drugi eksperyment z uwzględnieniem wiedzy warsztatowej

16.45 – 17.10: podsumowanie warsztatu

Informacje organizacyjne:

Na warsztat zapraszamy 28 stycznia 2017 r., w Warszawie przy Placu Inwalidów 10. Warsztat odbędzie się w godzinach 10.00-18.00, z uwzględnieniem przerw kawowych oraz czasu na dobry i zdrowy lunch. Proponujemy wybranie się do restauracji Dziki Ryż, zlokalizowanej w tej samej okolicy.

Twoja inwestycja:

Twoja inwestycja to 720zł. zapewnia miejsce na warsztacie, salę szkoleniową z potrzebnym wyposażeniem, catering (kawa, herbata, pyszne ciasteczka ). Cena nie obejmuje kosztów dojazdu na miejsce szkolenia i lunchu.

Zarezerwuj swoje miejsce wysyłając maila pod adres kontakt@szymeckakatarzyna.pl i dokonując płatności wskazanej kwoty na numer rachunku Parol Sp. z o.o.: 64 1050 1012 1000 0091 4392 0180. W tytule przelewu prosimy wpisać: swoje imię i nazwisko z dopiskiem „Warsztat Zbuduj swoją markę i wzmocnij pewność siebie”.

 Uwaga organizacyjna: Dla tych z Was, które szybko podejmują decyzję i do 31.12.2016 r. zadeklarują chęć udziału w warsztacie, cena wynosi 648 zł. Ponadto dla wszystkich Uczestniczek warsztatu przygotowałyśmy specjalną ofertę, o której powiemy w trakcie spotkania.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga:

Aby zwiększyć efektywność naszego warsztatu oraz wyniesioną przez Was wiedzę zapraszamy Was do eksperymentu. W końcu budujemy własną markę! Dwa elementy części warsztatowej będą nagrywane. Wszystkie materiały tuż po szkoleniu kasujemy i nie udostępniamy na zewnątrz.

Wszystkie Uczestniczki warsztatu zostaną zaproszone do specjalnej grupy na facebook, na której dzielimy się naszymi inspiracjami i na której odkrywamy czego naprawdę chcemy.

Kontakt:

Jeżeli macie pytania, piszcie i dzwońcie: kontakt@szymeckakatarzyna.pl. nr tel: 509 232 559, 608 779 966.

Dla kogo jest warsztat:

Dla kobiet, które chcą świadomie zarządzać swoim życiem oraz czerpać z własnych nowych umiejętności i doświadczeń oraz cieszyć się efektami

Dress code: Najwygodniejszy casual.

Prowadzące:
szymecka-katarzyna
Daria Bazydło-Egier: posiada kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie. Bierze udział i prowadzi projekty związane z analizą rynków, re-launchem produktów oraz wprowadzeniem nowych rozwiązań w zakresie sprzedaży. Opracowuje strategie działań we wprowadzaniu oraz rozwoju produktów i marek na rynku. Przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń z zakresu wdrożeń nowych projektów i działań biznesowych. Była również odpowiedzialna za budowanie relacji biznesowych oraz negocjowanie kontraktów handlowych. Z wykształcenia doktor nauk ekonomicznych a praca doktorska dotyczyła zachowań makiawelicznych w sieci sprzedaży. Absolwentka uczelni takich jak m.in. SGH, SWPS, Akademia Leona Koźmińskiego. Ukończyła również szkolenia z zakresu coachingu.

Pasjonatka nauki, książek, neuropsychologii, wschodnich sztuk walki oraz komunikacji marketingowej. Zaangażowana również w organizowanie i przeprowadzanie akcji społecznych.
Szymecka KatarzynaKatarzyna Szymecka: absolwentka Szkoły Coachów Prosperity z szesnastoletnim doświadczeniem korporacyjnym w zarządzaniu zespołami w zakresie motywacji i sprzedaży. Jako Prosperity Coach skutecznie wspiera ludzi w dokonywaniu dobrych zmian by wierząc w siebie mogli żyć szczęśliwie i ciągle się rozwijać. Na bieżąco uczestniczy w szkoleniach podnoszących jej umiejętności odbywających się m.in.: w Instytucie Prosperity, w Akademii Coachingu Kryzysowego. Brała również udział w szkoleniu „Exploring Coaching with Neuroscience”, zatwierdzonym przez International Coach Federation (ICF), w spotkaniach organizowanych przez lub przy udziale Izby Coachingu. Ukończyła także warsztat z zakresu Psychologii zmiany dla coachów. Z pasji trener psów, wspierający także właścicieli w procesie zmiany. Wspiera akcję dlaschroniska.pl i aktywnie uczestniczy w życiu schroniska na Paluchu.


Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie, podczas którego czeka na Was dużo wiedzy, zabawy oraz inspiracji!!!