ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ
22611
post-template-default,single,single-post,postid-22611,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ

https://zyciebezograniczen.com/

ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ

Z serca do serca, od Ludzi dla Ciebie – Drugiego Człowieka.

Moi Drodzy to już VI edycja tego najpopularniejszego i docenionego wydarzenia rozwojowego w Polsce. Dołącz do ponad 150.000 ludzkich istnień, naszych przyjaciół z całego świata, którzy dzięki temu wydarzeniu żyją tak, jakby świat naprawdę nie miał ograniczeń.

Życie Bez Ograniczeń to niezwykłe wydarzenie, które dodaje sił, wspiera Cię w rozwoju, składania do refleksji, bawi i uczy, pokazuje, że istnieje wyjście z każdej sytuacji. Życie bez ograniczeń napędza do działania i daje ogrom energii do działania na kolejne miesiące, a nawet lata.

A dzisiaj oficjalnie mogę napisać – będę tam Prelegentem. Jestem częścią tego projektu ponieważ mam wewnętrzne przeświadczenie, że każdy z nas może wnieść wartość do życia drugiego człowieka. Każdy z nas ma historię, którą warto opowiedzieć światu.

Po co? Po to by dodać innym sił, energii i nadziei , a tego w tych czasach bardzo potrzebujemy.

Jeżeli chcecie tam być ze mną, wystarczy zapisać się tutaj bezpłatnie: https://zyciebezograniczen.com/

Do zobaczenia

Katarzyna Szymecka