Kogo potrzebujesz i kto potrzebuje Ciebie?
22284
post-template-default,single,single-post,postid-22284,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Kogo potrzebujesz i kto potrzebuje Ciebie?

Kogo potrzebujesz i kto potrzebuje Ciebie?

Mam nadzieję, że masz już swoje środowisko rozwoju i ludzi którzy Cię wspierają, a jeżeli jeszcze nie, to, że ich właśnie poszukujesz.

Wierzę także, że jesteś osobą wspierającą dla innych.

Aby móc w pełni wykorzystywać swoją rolę nie zapominaj o swoim rozwoju, ceń innych i bądź wdzięczny za to, że możesz dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Jeżeli zaś trudno znaleźć Ci właściwą osobę, która może być dla Ciebie motorem do rozwoju zastanów się

kto Cię zachęca do działań,

do bycia lepszą wersją siebie,

zmusza Cię do myślenia i inspiruje,

wierzy w Twoje marzenia,

okazuje Ci zrozumienie kiedy upadasz i podaje Ci rękę w trudnych chwilach, które przeżywasz,

pokazuje Ci nowe perspektywy,

wnosi radość i uśmiech w Twoje życie,

komu zależy na Tobie tak bardzo, że szczerze powie Ci jak wygląda sytuacja i da Ci informację nawet gdy będzie kłócić się z Twoim postrzeganiem.

Zastanów się kogo znasz, a może ktoś kogo znasz, zna kogoś, kto mógłby kimś takim dla Ciebie się stać.

Potrzebujesz wzrastać, bo jak powiedział Paulo Coelho: „Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść do przodu”.  

John F. Kennedy zauważył, że „Zmiana to prawo życia. A ci którzy patrzą jedynie w przeszłość lub teraźniejszość z pewnością miną się z przyszłością.”

A zgodnie  tym co mówi John C. Maxwell: „To co masz dziś jest rezultatem twojego myślenia na wczoraj. To co będziesz mieć jutro będzie rezultatem Twojego myślenia na dziś.”