Konferencja – Firmy z klasą
23438
post-template-default,single,single-post,postid-23438,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Konferencja – Firmy z klasą

konferencja biznes networking przywództwo

Konferencja – Firmy z klasą

konferencja bizes networking przywództwo

Dołącz do grona firm z klasą i skorzystaj z promocji własnego biznesu dzięki dołączeniu do konferencji!

Zapraszam Cię serdecznie 23 września br. na spotkanie w Warszawie, gdzie między innymi to ja będę jednym z prelegentów. Mój temat to „Rzekomy lider czy prawdziwy przywódca”.

Wejdź w link, sprawdź szczegóły i kup bilet dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości  SZCZEGOLY

Z firmami z klasą rozwijaj się, szlifuj swoje talenty, poczuj satysfakcję z osiąganych rezultatów.

Firmy z Klasą to przestrzeń dla ciekawych Ludzi, którzy potrafią dzielić swoje hobby z zaangażowaniem w pracy.

Możesz tutaj spotkać przedsiębiorców bardzo kreatywnych, pełnych pomysłów, którzy do problemów podchodzą jak do wyzwań, a swoje zadania wykonują z ogromnym zaangażowaniem.

To miejsce dla ekspertów z wielu dziedzin, jak również dla tych, którzy dopiero zaczynają, szukają kontrahenta oraz różnego rodzaju współprac.

Wspólnie uczymy się od siebie, mierzymy wysoko i myślimy nieszablonowo.

Rozumiemy Ludzi, Ich potrzeby biznesowe oraz to, jak ważne jest wsparcie, pomoc oraz fachowe spojrzenie z boku, gdyż wtedy widać więcej…

Dołącz do konferencji SZCZEGOLY i weź dla siebie jak najwięcej. Dowiesz się podczas prelekcji o tym jak rozwijać biznes i zespoły,  swoje przywództwo, radzić sobie ze stresem, realizować cele i pasję, jak skutecznie inwestować, ubezpieczać się i budować markę osobistą.  Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zapraszam i do zobaczenia!