WARSZTATY – ZMIENIAJ SWÓJ ŚWIAT
22525
post-template-default,single,single-post,postid-22525,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

WARSZTATY – ZMIENIAJ SWÓJ ŚWIAT

WARSZTATY – ZMIENIAJ SWÓJ ŚWIAT

Dziś zapraszam Cię serdecznie na wakacyjną edycję warsztatu interaktywnego zatytułowanego „Zmieniaj swój świat”

John C. Maxwell mówi: „Jeśli chcemy zmienić nasz świat, nie możemy po prostu wspinać się po drabinie sukcesu… Musimy wspiąć się po drabinie dobrych wartości. Wszystkie wielkie rzeczy rozpoczynają się od małych początków, a ruch na rzecz zmiany świata może rozpocząć się od jednej osoby… może rozpocząć się od Ciebie!”W pierwszej zaś kolejności, od Twojej odpowiedzi na dwa pytania:• Czy uważasz, że Twoje otoczenie zmieni się na korzyść, jeśli Ty się zmienisz?• Czy uważasz, że inni ludzie pragną wzbogacać swoje życie?

Stół transformacji, do którego Cię zapraszam to miejsce, w którym każdy pomaga każdemu się doskonalić. Chciałabym abyś TY stał/stała się częścią takiej grupy!

Spędzając ze sobą czas na 6 1,5h spotkaniach w małej grupie ( do max. 6 osób ) zajmiemy się tym co ważne w życiu dla każdego z nas. Porozmawiamy o 6 ważnych elementach, które powodują, że nasze życie zyskuje radość, my odczuwamy satysfakcję, spełnienie, zauważamy jak poprawiają się nasze relacje, odnajdujemy własną drogę, wzrastamy.

Są to:

Spotkanie 1 – NADZIEJA

Spotkanie 2 – SŁUCHANIE

Spotkanie 3 – DOCENIANIE KAŻDEGO

Spotkanie 4 – SPÓJNOŚĆ

Spotkanie 5 – PRZEBACZENIE

Spotkanie 6 – POMNAŻANIE

Spotykamy się on-line co tydzień. Zaczynamy 28 lipca i tak co środę przez 6 tygodni o godzinie 19.30

Kolejne spotkania 4 sierpnia, 11 sierpnia, 18 sierpnia, 25 sierpnia, 1 wrześniaZapisz się wysyłając do mnie maila kontakt@szymeckakatarzyna.pl Jeżeli masz pytania, zadaj mi je wysyłając maila na adres jw.

Przeczytaj o warsztatach więcej https://szymeckakatarzyna.pl/zmieniaj-swoj-swiat