Zlot Anglistów – konferencja
23381
post-template-default,single,single-post,postid-23381,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Zlot Anglistów – konferencja

Zlot Anglistów – konferencja

Tym razem trochę nietypowo.

Poszukiwani Angliści, bo przed nami IX Zlot Anglistów https://bit.ly/3wMm6M5

Zaproś też swoich znajomych, bo może to właśnie oni teraz mierzą się z jakimś problemem, który będą mogli właśnie tu podczas spotkania rozwiązać, a wydarzenie zapowiada się naprawdę interesująco, sprawdź szczegóły https://bit.ly/43V6kgG

Zlot Anglistów to miejsce na rozwój osobisty i cieszę się, że będę częścią tego wydarzenia i będę miała przyjemność odpowiedzieć na pytanie Co by to było gdyby było lepiej?

To pytanie, które jak sądzę, zadajemy sobie prawie wszyscy, ale niestety niewielu z nas znajduje odpowiedź, albo też gdy ją zna, to z niej nie korzysta.

Podczas spotkania, które już w lipcu porozmawiamy o tym jak to zmienić.

Poruszymy najważniejsze aspekty, które powodują, że nasze życie nie jest różowe, a przynajmniej takie wydaje nam się, że nie jest. Należą do nich m.in. kryzys wypalenia, zła samoocena, brak celu i poczucia sensu w życiu, lęk przed działaniem.

Dlatego podczas spotkania skupimy się na tym co najważniejsze aby zacząć działać, aby osiągać zaplanowane rezultaty i aby w końcu nie było aż tak źle a wręcz aby było lepiej.

Odpowiemy na pytania:

Jakie są główne blokady powstrzymujące nas przed działaniem?

Czy kryzys wypalenia to szansa czy zagrożenie?

Czy poczucie własnej wartości to klucz do satysfakcji w życiu?

Czy cel indywidualny to środek na brak poczucia sensu?

A jeżeli tak właśnie jest, to jak wdrożyć w życie poszczególne elementy aby nasze życie nabrało sensu i aby bezradność, poczucie beznadziejności i bezsilności odeszły w zapomnienie.

W końcu…

Co by to było gdyby było lepiej?

Do zobaczenia!