Życiowa Rozgrywka – Zagrajmy w grę, stawką jest Twoje szczęście!
23267
post-template-default,single,single-post,postid-23267,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Życiowa Rozgrywka – Zagrajmy w grę, stawką jest Twoje szczęście!

przywództwo kryzys zmiana transformacja lider

Życiowa Rozgrywka – Zagrajmy w grę, stawką jest Twoje szczęście!

Zbliżają się Święta już nie da się ukryć wielkimi krokami. A skoro Święta to i czas prezentów.

Pomyślałam dziś, że prezentem ode mnie dla Ciebie, będzie fragment z mojej książki „Życiowa Rozgrywka”, który wierzę, że skłoni Cię do refleksji nad życiem i wyborami.

Przeczytaj, zapraszam Cię serdecznie.

przywództwo kryzys zmiana transformacja lider

„Dzień, choć po przejściach, zakończyła z uśmiechem na ustach i poczuciem dumy z siebie. Pierwszy raz postawiła się. Była zaskoczona, że to nie bolało.

Niesamowite jak ważna jest odwaga i docenianie siebie – pomyślała – jaką to czyni ogromną różnicę w postrzeganiu siebie i tego, co możesz zrobić.

Przyszedł czas – pomyślała – na odrzucenie maski lub skorupy, w której się do tej pory chowałam.

Muszę być gotowa na otwarcie umysłu, aby pozbyć się przeszłości i oddać tylko przyszłości. Jednak co najważniejsze muszę być gotowa na zrezygnowanie z osoby, którą Ona uważa, że powinnam być, na rzecz osoby, którą jestem. Pięknej i silnej.

Pamiętaj, ty też możesz zrobić i zmienić wiele nie czekając na sprzyjające wiatry.

Niestety ludzie zmieniają coś przeważnie wtedy, gdy muszą. To wywołuje jednak inne emocje: pośpiech i stres.  Inaczej niż gdy coś zmieniasz, bo tego chcesz. Gdy nie ma chęci, jest przymus. Wtedy świat wygląda inaczej.

Gdy zmieniasz coś, kiedy musisz, jesteś przyparty do muru i wiesz, że nie masz wyjścia. Popełniasz błędy, których nie da się cofnąć.

Gdy zmieniasz coś, wtedy, kiedy chcesz, możesz spokojnie wybrać działania, drogę, którą uważasz, że warto iść. Masz wtedy czas i przestrzeń, aby w razie okoliczności, pojawiających się możliwości i pomysłów coś zmienić i wciąż dążyć do tego, czego pragniesz.”

A jeżeli chcesz poznać całą historię wejdź w link https://szymeckakatarzyna-kursy.elms.pl/produkt/zyciowa-rozgrywka/ dowiedz się więcej o książce, przeczytaj opinie i zrób sobie lub komuś bliskiemu prezent. Będzie mi bardzo miło wiedząc, że jesteś w gronie czytelników.