Co bierzesz dla siebie?
23290
post-template-default,single,single-post,postid-23290,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Co bierzesz dla siebie?

lider przywództwo kryzys lider dla siebie warsztaty rozwój osobisty coaching

Co bierzesz dla siebie?

„Oto młodzieniec dotknięty ubóstwem i zmuszony do ciężkiej pracy. Godzinami przesiaduje w warsztacie, w niezdrowych warunkach; jest niewykształcony i brakuje mu dobrych manier. Marzy jednak o czymś lepszym. Rozmyśla o inteligencji i wytworności, wdzięku, pięknie oraz idealnych warunkach Ogarnia go poczucie większej swobody, poszerzają się jego horyzonty myślowe. Niepokój popycha go do działania – cały swój wolny czas i wolne środki poświęca na rozwój uśpionych możliwości i zdolności. Wkrótce ulega takiemu przeobrażeniu, że warsztat staje się dla niego za ciasny; nie pasuje już do jego mentalności, znika niczym wyrzucone ubranie. Coraz silniej wzrastając wewnętrznie, chłopak zupełnie żegna się z przeszłością. Po latach widzimy go już jako dorosłego mężczyznę. Zauważamy też, że jest panem mocy umysłu o zasięgu globalnym i niemal niezrównanej sile. W jego rękach spoczywa ogromna odpowiedzialność; jego mowa przeobraża życie innych. Dzięki słowom, które wypowiada, zarówno kobiety, jak i mężczyźni zmieniają swoje charaktery, Jest, niczym słońce, nieruchomym i świetlistym ośrodkiem, wokół którego wirują niezliczone losy ludzkie. Stał się spełnieniem wizji swojej młodości. Zjednoczył się ze swoim ideałem.” – fragment zaczerpnięty z książki Jamesa Allena „Tak jak człowiek myśli”

lider przywództwo kryzys lider dla siebie  warsztaty rozwój osobisty coaching

Co bierzesz dla siebie?

Jaką masz dla siebie refleksję?

Jak odnosisz to do swojego przywództwa życiowego i bycia liderem dla innych?

Jak ma się Twoja bierność?

A może już działanie?

Twoja wizja zależy od Ciebie i od Ciebie także zależy czy za nią podążysz!

Pragnienie czy puste życzenie – wybór należy do Ciebie.

Jeśli pragnienie, pamiętaj aby działać.

Ze swojej strony zapraszam Cię na warsztaty i spotkania indywidualne, na których możesz zrobić swój pierwszy krok i kolejne w stronę realizacji swojego pragnienia.

Napisz do mnie kontakt@szymeckakatarzyna.pl i porozmawiaj ze mną o możliwościach, bo jest ich całkiem sporo.

Dołączą do nich już niedługo warsztaty Kryzys i transformacja w życiu lidera oraz warsztaty Rozwijaj swoje marzenie. To kolejne edycje, może tym razem dołączysz?