Czy doceniasz siebie – idąc tropem przekonań, postanowień i inspiracji
21573
post-template-default,single,single-post,postid-21573,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Czy doceniasz siebie – idąc tropem przekonań, postanowień i inspiracji

Czy doceniasz siebie – idąc tropem przekonań, postanowień i inspiracji

Nawiązując do poprzednich wiadomości jakie napisałam dla Ciebie pomyślałam, że idąc dalej tropem przekonań, postanowień noworocznych i inspiracji zacytuję dziś Św. Augustyna:

 

Panie

Jak to jest, że

Wędrujemy

By podziwiać

Potęgę gór

Kipiel morską

Meandrujące rzeki

Wspaniałość oceanów

I orbity gwiazd…

A samych siebie mijamy

Bez zachwytu?

 

 

Czy rzeczywiście nie jest tak, że pomijamy siebie, nie doceniamy swoich sukcesów a przekonania, które mamy na swój własny temat nie są wspierające?

Czy tak też jest u Ciebie? Czy Twoje postanowienia noworoczne nie spełniają się bo Twoje działania blokują Twoje przekonania?

Czy też czasem masz tak, że chcesz aby Twój wysiłek, praca, zachowania, Twoja osoba zostały docenione przez kogoś a nie są? Towarzyszy Ci takie wrażenie?

A czy Ty sam/sama doceniasz siebie?

Czy mówisz innym o swoich osiągnięciach aby mogli Ci pogratulować? Czy czekasz aż sami zauważą i domyślą się czego od nich oczekujesz? A może Twoje osiągnięcia według Ciebie nie są sukcesami, o których warto wspominać?

Chętnie porozmawiam także z Tobą na te tematy, poznam Twoją historię i doświadczenie. Skontaktuj się ze mną jeżeli czujesz, że jesteś już gotowy/gotowa.