Inspiracja nie tylko na weekend
22012
post-template-default,single,single-post,postid-22012,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Inspiracja nie tylko na weekend

Inspiracja nie tylko na weekend

Dziś mam dla Ciebie cytat z jednej z moich ulubionych książek „ Tak jak człowiek myśli”. Jej autorem jest James Alllen. Jest to książka do której wracam bardzo często. Objętość jej nie jest duża ( więc nawet jak nie lubisz czytać polecam ) ale zawartość jest nieograniczona, no może tylko przez myśli czytelnika.

Wierzę, że ten fragment skłoni Cię do dalszej refleksji nad swoim życiem, pracą, postawą i nastawieniem. Życzę Ci owocnego weekendu.

„Zwycięstwa, osiągane dzięki właściwemu myśleniu, można utrzymać tylko dzięki czujności. Wiele osób ustępuje, gdy sukces jest już pewny i … ponownie ponosi porażkę.

Wszystkie osiągnięcia – czy to w świecie interesów, intelektu czy ducha – są wynikiem wyraźnie ześrodkowanej myśli i rządzą się tym samym prawem i metodą. Jedyną różnicę stanowi tutaj cel”.