Jaki jest Twój wybór?
22771
post-template-default,single,single-post,postid-22771,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Jaki jest Twój wybór?

lider dla siebie

Jaki jest Twój wybór?

Temat marzeń wciąż ze mną jest, tym bardziej, że już jutro zaczynają się warsztaty „Rozwijaj swoje marzenie” https://szymeckakatarzyna.pl/rozwijaj-swoje-marzenie/

Chcesz mnie o nie zapytać napisz kontakt@szymeckatarzyna.pl

lider dla siebie

Czasem tak mam, że zastanawiam się czy zrealizuję to czego pragnę? Zalewa mnie natłok myśli. Powstaje chaos w mojej głowie. Choć wiem, że całkiem niepotrzebnie.

To rodzaj nawykowego zachowania, w którym mój umysł mówi mi, stop, nie idź dalej, będzie bolało…

Brzmi znajomo?

Myślę, że czasem każdy z nas ma czas, w którym zastanawia się czy na pewno to jest dla mnie, czy to właściwy moment, czy na pewno tego właśnie chcę…?

Czasem wątpimy czy sięgniemy po swoje marzenie!

Dlaczego?

Bo obawiamy się tego co nowe i nieznane.

W trakcie swojej drogi zrozumiałam, że gdy moje pragnienie jest silniejsze od lęku, to idę dalej i to jest ten moment, w którym działam pomimo obaw jakie odczuwam.

Bo jeżeli nie pójdę dalej, to co się wydarzy w moim życiu?

Mój mentor John C. Maxwell mówi że „Nie zawsze dostajemy to czego chcemy ale zawsze dostajemy to co wybieramy”.

Ja wybrałam.

Jaki jest Twój wybór?

Jeśli chcesz porozmawiać o swoich wyborach, zapytać o możliwości współpracy ze mną, napisz kontakt@szymeckakatarzyna.pl Chętnie spotkam się z Tobą.