Twoje myśli kontrolują wszystko
21936
post-template-default,single,single-post,postid-21936,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Twoje myśli kontrolują wszystko

Twoje myśli kontrolują wszystko

Będąc członkiem międzynarodowego zespołu John Maxwell Team miałam możliwość i ogromną przyjemność wysłuchać w dniu wczorajszym inspirujących dla mnie treści związanych ze sposobem naszego myślenia.

Dr. Bruce Lipton, biolog, autor m.in. książki „The Biology of Belief” (którą u nas znajdziesz pod tytułem „Biologia przekonań” ) opowiedział o przeprowadzonych badaniach, działaniu naszej podświadomej i nieświadomej części umysłu. Ekscytujące informacje.

Tym samym chciałam polecić Ci przeczytanie tej książki.

Ja czytałam już ją kilka razy w swoim życiu i zawsze odkrywam w niej nowe informacje.

Zapraszam też Ciebie do odkrywania na nowo książek, które przeczytałeś/przeczytałaś kiedyś. Na pewno przekonasz się, jeżeli jesteś już na swojej ścieżce rozwoju jaką drogę już przeszedłeś/przeszłaś, jak wiele zmieniło się w Twoim myśleniu, jak inne masz refleksje. Jak bardzo stałeś/stałaś się świadomy/świadoma?

To fantastyczne uczucie.

A pomyśl co może wydarzyć się gdy popracujesz jeszcze głębiej?

Jeżeli jeszcze nie jesteś na drodze własnego rozwoju, rozpocznij ją. To przygoda na całe życie.

A dzisiaj mam do Ciebie tylko jedno pytanie:  czy wybierasz swoje myśli?

Twoje myśli kontrolują wszystko.

Jeżeli poddajesz się negatywnym myślom i działasz tak jak one Cię prowadzą, znajdź myśl przeciwstawną, pozytywną i na przekór swoim nawykom zadziałaj po nowemu.

Powodzenia!

Na pewno nie jest to łatwe i wiem to także z własnego doświadczenia, ale jest warte Twojego wysiłku i zaangażowania.

Twoje myśli kontrolują wszystko.