Co robią Ci Twoje myśli?
21917
post-template-default,single,single-post,postid-21917,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Co robią Ci Twoje myśli?

Co robią Ci Twoje myśli?

Pisałam ostatnio o tym jak ważne jest zachowanie humoru nawet w najtrudniejszych sytuacjach. To czy go zachowasz, to Twój wybór, tak jak wiara i nadzieja w to, że Twój świat będzie wyglądał tak jak tego oczekujesz.

Zasada jest prosta, dostajesz to co przyciągasz.

Jeżeli Twoje myśli są negatywne, nie widzisz perspektyw, możliwości, jesteś w dołku i tłumaczysz sobie, że bycie tam jest dla Ciebie dobre, takie komfortowe, to nie możesz się dziwić, denerwować, że nie otrzymujesz i nie osiągasz tego czego pragniesz.

Jak możesz osiągnąć sukces, dokonać zmiany w życiu, skoro cały czas myślisz, że nie jesteś tego wart/warta, że to nie Twoja bajka, że jeszcze tylu rzeczy nie wiesz, że na pewno Ci się nie uda?

Przyciągasz to o czym myślisz. Roztaczasz wizję swojej przyszłości i ją realizujesz.

Dlatego tak ważne jest abyś rozwiązał/rozwiązała skutecznie sytuacje kryzysowe w swoim życiu, sytuacje stresowe, przeszedł/przeszła przez proces zmiany, każdej zmiany życiowej ze zrozumieniem i akceptacją tego co się wydarzyło.

Dlatego tak ważne jest abyś zmienił/zmieniła sposób myślenia. Inny sposób myślenia to nowe możliwości, umiejętności, to inna wizja Twojej przyszłości, to Twoje życie zgodne z Twoimi pragnieniami. Lepsze relacje, sukces finansowy, awans, bezpieczeństwo, stabilizacja, grono przyjaciół, rodzina, zdrowie…

To szansa aby zmienić swoją interpretację tego co jest wokół, pokonać swój lęk przed tym co nieznane, odnaleźć w sobie siłę do działania i krok po kroku działać.

Wiesz już co przynosi Ci codzienne życie. Wiesz jak czujesz się w sytuacji trudnej dla siebie, kryzysowej. Wiesz jak kształtują się Twoje dni, jeden po drugim.

Może już w poniedziałek czekasz na weekend?

Myślisz, że w końcu odpoczniesz i weekend zmieni Twoje życie?

A co dzieje się po weekendzie?

Ile takich weekendów już było w Twoim życiu?

Zapisz sobie o czym myślisz każdego dnia. Niech to będzie Twój pierwszy krok. Pokaże Ci  on schemat Twoich myśli, działań, zachowań.

W drugim, zastanów się co chcesz zmienić i opracuj plan na przyszłość.

W trzecim, wprowadź go w życie.

Będę Cię wspierać na wszystkich trzech etapach, jeżeli tylko powiesz mi o tym.

Zrób taki eksperyment w swoim życiu, ja zrobiłam, moi klienci także.

Dostrzegam teraz rzeczy, których nie widziałam wcześniej a moje umiejętności pozwalają mi lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami, sytuacjami kryzysowymi.

Kryzysy spotykają nas wszystkich przez cały okres naszego życia i na pewno nie warto im się poddawać.

Warto za to realizować swoje plany, żyć w zgodzie ze sobą, czuć się dobrze nie czekając ze złudnymi oczekiwaniami na kolejny weekend.