Podejmij nowe wyzwanie już dziś
21623
post-template-default,single,single-post,postid-21623,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Podejmij nowe wyzwanie już dziś

Podejmij nowe wyzwanie już dziś

Czy zadajesz sobie czasami pytanie czego jeszcze o sobie nie wiesz? Ciekawe jakich ważnych i wartościowych rzeczy mógłbyś/mogłabyś się o sobie dowiedzieć?

Pewnie część z Was od razu pomyśli, jasne a jak to nie będzie fajne, zmieni moje postrzeganie samego/samej siebie a może nawet zmieni mój wizerunek. A może zmieni na lepsze? Może odkryjesz coś fajnego? Może okaże się, że masz umiejętności, które zawsze chciałeś/chciałaś mieć? A może ten moment pokaże Ci że zawsze byłeś/byłaś właśnie taki/taka a gdzieś w codzienności stałeś/stałaś się niepodobny/niepodobna do siebie, bo obowiązki, praca, presja innych, wybory Twoje i nie do końca Twoje jednocześnie. Może warto odbyć podróż w głąb siebie, co o tym sądzisz? Może odkryjesz nowe możliwości, moc aby zmienić pracę, o której zawsze marzyłeś/marzyłaś tylko jakoś tak nie miałeś/miałaś konkretnej umiejętności, czasu, porozmawiać z szefem o zmianie stanowiska, podwyżce, jako szef firmy zadecydować o  rozpoczęciu nowej współpracy, wejściu na nowe rynki? Może dzięki temu będziesz bardziej otwarty/otwarta na siebie, radosny/radosna i przekażesz tę radość bliskim? Może podejmiesz działania atrakcyjne dla siebie na dany moment? Może znajdziesz elementy w swoim życiu, które chcesz polepszać? Może zrozumiesz swoje zachowania wobec innych i innych wobec Ciebie? Może udasz się w podróż  swojego życia?

Sądzisz, że warto przyjrzeć się sobie, zrobić taki eksperyment i tym samym coś dla siebie? Daj mi proszę znać co o tym sądzisz? Czy podejmiesz się takiego wyzwania?

Podziel się też ze mną swoimi sukcesami, pamiętając, że sukces jest tym wszystkim co osiągnąłeś/osiągnęłaś, co do tej pory było niemożliwe do wykonania, coś ważnego dla Ciebie jak rozpoczęcie nauki nowego języka, przeczytanie książki odkładanej przez pół roku, zapisanie się do siłowni po roku znajdowania wymówek, powiedzenie bliskiej osobie, że ją kochasz, podjęcia decyzji o zmianie pracy, o przejściu na własną działalność, coś co osiągnąłeś/osiągnęłaś a co do tej pory było przez Ciebie odkładane na kiedyś, co zrobisz w najbliższej możliwej przyszłości. Powodzenia!

Czekam na Ciebie i Twoją historię. Wiem, że jeżeli to zrobisz znaczyć to będzie, że jesteś dla siebie ważny/ważna i kształt Twojego życia nie jest Ci obojętny. Jesteś gotowy/gotowa, otwarty/otwarta na szersze perspektywy, nowe interpretacje, intrygujące wydarzenia. Wyzwania podejmij się już dziś, bo to dobry czas aby osiągnąć to czego naprawdę chcesz, aby osiągnąć spokój, niezależność, aby osiągnąć sukces.