Zaproszenie na spotkanie – Jak z utknięcia na starcie dojść do sukcesu na mecie?
23401
post-template-default,single,single-post,postid-23401,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6.1,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Zaproszenie na spotkanie – Jak z utknięcia na starcie dojść do sukcesu na mecie?

Zaproszenie na spotkanie – Jak z utknięcia na starcie dojść do sukcesu na mecie?

Zależy Ci na Twoim biznesie

… ale pomimo zaangażowania nie widzisz efektów swoich działań lub są one niewystarczające?

🛑 Być może czujesz, że nie masz już siły, ale nie chcesz się jeszcze poddawać, nie chcesz rezygnować bo przecież tyle czasu, pracy i pieniędzy włożyłeś w ten projekt!

🛑 A może jest inaczej, być może całym sobą czujesz, że warto jeszcze zainwestować w ten biznes, spróbować, ponieważ wiesz, że projekt w który się zaangażowałeś, bez względu na to czy jest to MLM czy własna działalność w 100% jest dla Ciebie i chcesz znaleźć powód, dlaczego Ci nie wychodzi?

Jeżeli, któreś z powyższych zdań pasuje do Ciebie, już w najbliższą środę zapraszam Cię na #czasMarki o godzinie 9:30 podczas, którego wraz z Katarzyną Szymecką – Coachem Kryzysowym oraz Autorką Książki „Życiowa rozgrywka” rozmawiały będziemy o tym, jak wyjść z takiej sytuacji.

🎯 W jaki sposób pracować, aby z 👉 UTKNIĘCIA NA STARCIE DOJŚĆ DO SUKCESU NA MECIE!

Pod koniec spotkania – będziemy miały dla Ciebie niespodziankę!

👉 Jeżeli uważasz, że ten temat jest ważny – udostępnij tę zapowiedź, aby więcej osób mogło posłuchać i być może zmienić coś w swoim życiu!

Do zobaczenia 12 lipca o 9.30!

Wejdź w link i dołącz do nas https://www.facebook.com/AgnieszkaWesolyPL