Życiowa Rozgrywka
23213
post-template-default,single,single-post,postid-23213,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Życiowa Rozgrywka

przywództwo kryzys zmiana transformacja lider

Życiowa Rozgrywka

przywództwo kryzys zmiana transformacja lider

Ostatnio zapraszałam Cię do przeczytania swojej książki „Życiowa rozgrywka” i  jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś/zrobiłeś, dziś także Cię do tego serdecznie zapraszam, bo dlaczego miałabym tego nie robić?

Szczegóły znajdziesz pod linkiem https://szymeckakatarzyna-kursy.elms.pl/produkt/zyciowa-rozgrywka/

Abyś wiedział/wiedziała więcej o książce, przeczytaj opinię od osób, które wspierały mnie na różnych etapach tego projektu Barbara i Łukasz Milewski za co bardzo im dziękuję:

„Uwielbiamy historie, szczególnie te, które napisało życie. Książka Katarzyny Szymeckiej, to ciekawa podróż. Podróż nie tylko przez biura korporacji, spotkania na szczycie, ale przez życie dziewczyny, która pragnie odnaleźć siebie w miejskiej dżungli życia. Podróż, w trakcie której okazuje się, że nie musimy poddać się temu co narzuca nam życie czy biznes.

Niezależnie od tego z kim się spotykamy w relacjach z ludźmi, możemy budować świat na własnych zasadach.

Co najważniejsze to nie jest kolejny poradnik, który mówi, jak masz żyć. To piękna historia, która niesie wiele pięknych przesłań.

My także zamiast poradników wolimy prawdziwe historie.  Taka jest właśnie ta książka. Pełna szczerości, mądrych refleksji, zabawnych dialogów i wartości, które możesz dosłownie “wciągnąć” do swojego życia.

Szczerze Polecamy.”

Szczegóły znajdziesz pod linkiem tutaj

W tym miejscu chciałabym podziękować także innym osobom, które wierzyły w ten projekt od początku i wspierały mnie na różnych jego etapach. To moje wspaniałe wspierające środowisko rozwojowców, w tym ŻBO-wców, Maxwell-owców i MentalWorld-owców – bardzo Wam dziękuję.