Jak jest z Twoimi wyborami?
23452
post-template-default,single,single-post,postid-23452,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

Jak jest z Twoimi wyborami?

kursy szkolenia lider przywództwo poczucie własnej wartości

Jak jest z Twoimi wyborami?

„Pewnego dnia w 1456 roku, jakiś farmer wszedł do wielkiego miasta Norwich ze swym synem i osłem. Mężczyzna jechał na ośle, syn prowadził go na sznurze. Jak tylko weszli w mury miasta, usłyszeli przechodnia mówiącego głośno – Ale hańba. Zobaczcie, jak ten mężczyzna siedzi na ośle, zachowując się jak pan na włościach, podczas gdy jego synek biegnie wyczerpany na własnych nogach, ledwo dając radę.

Pełen wstydu, farmer zsiadł z osła i posadził syna, podczas gdy sam szedł obok.

Na następnej ulicy jakiś handlarz zwrócił uwagę swoich klientów na te trójkę – Spójrzcie na to. Ten mały urwis siedzi tam, jak młody następca tronu, podczas gdy jego stary ojciec z trudem brnie przez błoto.

Głęboko zakłopotany chłopiec poprosił ojca, by wspiął się na osła i usiadł za nim.

Kiedy skręcili za róg, w następną ulicę, jakaś kobieta sprzedająca nogi nietoperza i jad ropuchy burknęła – Patrzcie, co to się stało z rodzajem ludzkim. Żadnej wrażliwości dla zwierząt. Spójrzcie na tego biednego osła. Jego grzbiet jest prawie złamany na pół pod ciężarem tych dwóch próżniaków. Gdybym tylko miała przy sobie moją różdżkę… Hańba!

Słysząc to, farmer z synem bez słowa ześlizgnęli się z osła i zaczęli iść obok niego. Nie uszli więcej niż pięćdziesiąt jardów, gdy usłyszeli jak właściciel straganu krzyczy przez cały rynek do swego kolegi – Myślałam, że jestem głupi, ale patrz na tych dwóch prawdziwych durniów. Po co trzymać osła, jeśli nie pracuje tak, jak inne osły?

Farmer się zatrzymał i poklepawszy osła po nosie, rzekł do syna – Cokolwiek robimy, ktoś się z tym nie zgadza. Może czas, byśmy sami zdecydowali, co jest właściwe”.

kursy szkolenia lider przywództwo poczucie własnej wartości

Mam nadzieję, że ta przypowieść z tradycji sufickiej, zainspiruje Cię i odpowiesz sobie na pytanie – Co jest właściwe dla mnie i czy pozostaję wierny sobie i swoim wyborom?

A aby tak było potrzebujesz zbudować siebie i mieć właściwy obraz siebie w swojej własnej głowie.

Dlatego zapraszam Cię do skorzystania z kursu, który właśnie na takie sytuacje przygotowałam. Sprawdź szczegóły TUTAJ

Powodzenia!

Trzymam kciuki za Twoją skuteczną transformację.