WARSZTAT – JESTEŚ, MYŚLISZ, WIĘC JESTEŚ – O MOCY PYTAŃ JAKIE ZADAJESZ SOBIE KAŻDEGO DNIA
21905
post-template-default,single,single-post,postid-21905,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

WARSZTAT – JESTEŚ, MYŚLISZ, WIĘC JESTEŚ – O MOCY PYTAŃ JAKIE ZADAJESZ SOBIE KAŻDEGO DNIA

WARSZTAT – JESTEŚ, MYŚLISZ, WIĘC JESTEŚ – O MOCY PYTAŃ JAKIE ZADAJESZ SOBIE KAŻDEGO DNIA

Zgodnie z daną Ci obietnicą już czas na kolejny wspólny warsztat, tym razem spotykamy się 25 kwietnia o godzinie 18.00 na Placu Inwalidów 10 w Warszawie.

Jesteś już gotowy/gotowa?

Jesteś, myślisz, więc jesteś – to tytuł dwugodzinnego warsztatu, na który Cię serdecznie zapraszam. Zaczniemy od rozmowy i kawy.

Porozmawiamy o mocy pytań, które zadajesz sobie każdego dnia i jak ich treści kształtują Twoją codzienność i przyszłość. Odpowiemy na pytanie jak wpływają na jakość Twojego życia.

Czy dają Ci możliwość osiągnięcia sukcesu czy nie? Czy wpływają pozytywnie na Twoje relacje? Czy dają Ci poczucie sprawczości i niezależności? Jeżeli tak nie jest, dowiesz się jak to zmienić.

Poznasz swoje mocne strony, wyznaczysz sobie krótko i długoterminowe cele, zrozumiesz co na ten moment Cię blokuje.

Przekażę Ci ważne informacje dotyczące Twojej podświadomości i dowiesz się czemu nie realizujesz zadań jakie sobie wyznaczasz. Doświadczysz też tego jak to zmienić.

Zadzwoń 509232559 lub napisz maila kontakt@szymeckakatarzyna.pl jeżeli czujesz, że potrzebujesz dowiedzieć się więcej.

Przed 23 kwietnia zakup bilet na Evenea i przyjdź. Inwestycja w Twoją przyszłość to 65zł.

https://677419-4.evenea.pl/

Informacje o mnie, warsztacie, możliwości zakupienia biletu znajdziesz na mojej stronie www.szymeckakatarzyna.pl, facebooku, linkedin.

Bilety możesz zakupić maksymalnie do 23 kwietnia, chyba że wolne miejsca skończą się wcześniej.