ŻYCIOWA ROZGRYWKA
23207
post-template-default,single,single-post,postid-23207,single-format-standard,stockholm-core-2.0.7,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
Title Image

ŻYCIOWA ROZGRYWKA

przywództwo kryzys zmiana transformacja lider

ŻYCIOWA ROZGRYWKA

Dziś piszę Ci o czymś, o czym jeszcze nigdy nie pisałam.

Choć wydaje się to właściwie niemożliwe, to jednak.

przywództwo kryzys zmiana transformacja lider

Bo dziś, o książce, i w dodatku o mojej książce, zatytułowanej „Życiowa Rozgrywka”

Cieszę się bardzo ponieważ jest już gotowa a jej wersja pdf czeka na Ciebie.

Tutaj możesz sprawdzić szczegóły https://szymeckakatarzyna-kursy.elms.pl/produkt/zyciowa-rozgrywka/

Książka „Życiowa Rozgrywka” jest odpowiedzią, która pomoże Ci zacząć iść i nie zbaczać z własnej właściwej dla Ciebie drogi.

To historia z życia, pełna ciekawych sytuacji, strategii i inspiracji.

To książka o przywództwie życiowym, które jeżeli nauczysz się je stosować, naprawdę pomaga Ci tworzyć i rozwijać swoje życie by być prawdziwie szczęśliwym i czuć sens w tym co robisz.

Nie możesz tracić nadziei na lepsze dni, pomimo tego, że dziś Cię nie satysfakcjonuje. Wszystko można zmienić, wiem to z własnego doświadczenia.

Nawet gdy jest się w trudnym okresie można dokonać transformacji, bo to on, gdy go przejdziesz, daje Ci możliwość bycia wyżej niż wcześniej. Wystarczy tylko wiedzieć jak to zrobić…

Przeczytaj jej fragment :

„Dzień, choć po przejściach, zakończyła z uśmiechem na ustach i poczuciem dumy z siebie. Pierwszy raz postawiła się. Była zaskoczona, że to nie bolało.

Niesamowite jak ważna jest odwaga i docenianie siebie – pomyślała – jaką to czyni ogromną różnicę w postrzeganiu siebie i tego, co możesz zrobić.

Przyszedł czas – pomyślała – na odrzucenie maski lub skorupy, w której się do tej pory chowałam.

Muszę być gotowa na otwarcie umysłu, aby pozbyć się przeszłości i oddać tylko przyszłości. Jednak co najważniejsze muszę być gotowa na zrezygnowanie z osoby, którą Ona uważa, że powinnam być, na rzecz osoby, którą jestem. Pięknej i silnej.

Pamiętaj, ty też możesz zrobić i zmienić wiele nie czekając na sprzyjające wiatry.

Niestety ludzie zmieniają coś przeważnie wtedy, gdy muszą. To wywołuje jednak inne emocje: pośpiech i stres.  Inaczej niż gdy coś zmieniasz, bo tego chcesz. Gdy nie ma chęci, jest przymus. Wtedy świat wygląda inaczej.

Gdy zmieniasz coś, kiedy musisz, jesteś przyparty do muru i wiesz, że nie masz wyjścia. Popełniasz błędy, których nie da się cofnąć.

Gdy zmieniasz coś, wtedy, kiedy chcesz, możesz spokojnie wybrać działania, drogę, którą uważasz, że warto iść. Masz wtedy czas i przestrzeń, aby w razie okoliczności, pojawiających się możliwości i pomysłów coś zmienić i wciąż dążyć do tego, czego pragniesz.”

Zapraszam Cię serdecznie po więcej i życzę udanej lektury https://szymeckakatarzyna-kursy.elms.pl/produkt/zyciowa-rozgrywka/

A po przeczytaniu, podziel się ze mną swoimi wnioskami. Jestem ich bardzo ciekawa.

Możesz mi o nich napisać tutaj lub na kontakt@szymeckakatarzyna.pl